fbpx

Rezidence Na Pleši se mění

15. října 2020 | Novinky

Rezidence Na Pleši nabízí dlouhodobé i krátkodobé rekondiční pobyty nejen pro seniory.

Pobytové služby v Rezidenci Na Pleši

Rezidence Na Pleši nabízí pobytové služby nejen pro ambulantní pacienty Nemocnice Na Pleši, kteří by jinak museli pravidelně dojíždět například na rehabilitační procedury, ale využít je od nynějška mohou například příbuzní pacientů a nebo senioři, kteří již nezvládají každodenní povinnosti jako je vaření či úklid, ale zároveň si chtějí zachovat svoji nezávislost. Pobytové služby jsou také vhodné pro onkologické ambulantní pacienty (a jejich příbuzné), kteří docházejí na radioterapii a každodenní dojíždění je pro ně příliš zatěžující.

Vedle ubytování v komfortních jedno nebo dvoulůžkových pokojích či apartmánech můžeme těmto klientům zajistit další služby jako například úklid, celodenní stravování, nákupy a další sociální či zdravotní služby, například pro osoby se sníženou pohyblivostí. Výhodou Rezidence Na Pleši je také její umístění v rámci areálu nemocnice, kdy klienti Rezidence mohou snadno využít ambulantních služeb, například lékaře internisty či diabetologa.

Rekondiční pobyty pro jednotlivce i skupiny

Poloha Rezidence Na Pleši je ideální pro ty, kteří chtějí trávit volný čas aktivně, vycházkami či výlety po okolí nebo cyklistikou. Nabízíme také ojedinělou možnost skloubit dovolenou s odborně vedenou rekonvalescencí – rehabilitací pohybového ústrojí. Naše rehabilitační centrum nabízí celé spektrum procedur od masáží a cvičení s fyzioterapeutem až po elektroéčbu či vodoléčbu. Přímo v Rezidenci se nachází tělocvična a v blízkých budovách nemocnice specializované prostory včetně bazénu.

Kapacita Rezidence činí až 20 osob, takže je vhodná i pro skupinové či firemní pobyty. Společenská místnost a pestré možnosti volnočasových aktivit v okolí k tomu přímo vybízejí. Nemocnice provozuje také Kino Na Pleši s pravidelnými filmovými projekcemi a probíhají u nás i další kulturní akce, jako například divadla či koncerty.

Možnosti ubytování

Rezidence Na Pleši disponuje čtyřmi jednolůžkovými a šesti dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmány. Ve všech pokojích se nacházejí elektricky polohovatelná komfortní lůžka s antidekubitními matracemi, základní nábytek, TV/rádio a možnost připojení na Wi-fi, lednička a rychlovarná konvice. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, některé také kuchyňkou a balkonem. Postupně pracujeme na tom, aby ve všech pokojích byla k dispozici vlastní kuchyň.

Rezervace

Pokud máte zájem o bližší informace nebo byste si pro sebe či svoje blízké chtěli rovnou rezervovat pokoj, obraťte se na manžerku pobytových služeb, Mgr. Hanu Rambouskovou nebo jděte na web rezidence.naplesi.cz.

Mgr. Hana Rambousková
+420 318 541 445
+420 734 785 293
rezidence@naplesi.cz