fbpx

Věnujte pozornost aktuálnímu omezení dopravy

Zobrazit více

Reference pacientů

Pobyt v Nemocnici Na Pleši byl pro mě dar, i když moje zdravotní problémy přetrvávají. Ale uzdravení na duši bylo hodně velké. Při léčbě vznikla i nová přátelství! A jídlo mě fakt hodně překvapilo. Jsem typ labužníka a bála jsem se, že mi chutnat v jídelně nebude. A já jedla polévky, které vůbec nejím. Jediné co mě nechutnalo byl čaj a kafe. Strašně slabé bez chuti. Ale tím, že na chodbě byla varná konvice, tak jsem to neřešila.. Děkuji ještě jednou za pobyt u vás ❤❤❤!

Lenka Hamplová

Velké a upřímné poděkování celému kolektivu plicního oddělení pod vedením staniční sestry Karolíny Hartlové. Jsme ještě plní dojmů z našeho léčení na tomto oddělení. Ač jsme se bránili a chránili se před nemocí Covid19, přesto jsme ji dostali. Vzhledem k našim nemocem a diagnózám nebyl průběh nemoci vůbec lehký, byli jsme hospitalizováni v nemocnici v Rakovníku a domů propuštěni v dost špatném stavu bez jakéhokoliv dalšího léčení.

Dcery zjistily, že vaše nemocnice poskytuje postcovidovou léčbu a zajistily nám pobyt na doléčení. Mile je překvapila vstřícnost a rychlost s jakou jsme byli přijati. V této nemocnici jsem byli léčeni odborným a zejména velmi vřelým přístupem celého sehraného kolektivu plicního oddělení. Neustálá péče a konzultace probíhající léčby nám velmi pomáhala při našem uzdravování. Zejména vstřícný a kamarádský přístup měl velký vliv na naši psychiku a zlepšení zdravotního stavu. Za profesionální a srdečný přístup personálu, který začínal péčí lékařů, sestřiček přes stravování až po úklid, patří velký dík!

manželé Ulrichovi

Hředle

Chtěla bych moc poděkovat celému plicnímu odělení za velkou pomoc při mém doléčení po covidu. Můj největší dík je pro MUDr. Grabovyuk, která navrhla hospitalizaci. I ostatní lékaři byli vstřícní a empatičtí. Staniční sestra i ostatní sestry byly milé, klidné a trpělivé, také paní uklízečky i sanitářky. Za velkou i psychickou podporu bych ráda poděkovala rehabilitační sestře Táně. Také jídlo překvapivě nebylo „nemocniční“, ale chutné. Takže můj dík patří i kuchařům a personálu kuchyně.

Pokudy se ještě někdy budu muset dostat do nemocnice, budu ráda, pokud to bude ta vaše!

Miroslava Kořínková

Lázně Toušeň

Chtěla bych se zpětně vyjádřit ke svému pobytu na plicním oddělení. Počátkem ledna jsem nastoupila jako ležící pacientka po velmi těžkém průběhu Covid-19 a 30. března jsem odcházela…..opravdu o d ch á z e l a.

První den v léčebně jsem vnímala asi polovinu všeho, co mi bylo řečeno, ale stoprocentně jsem věděla, že jsem tady dobře. Od samého začátku pobytu u mne nastal obrat jak po psychické stránce, tak i po fyzické. V prvních nejtěžších dnech, se mimo
skvělého týmu lékařů, o mne starala i rehabilitační sestra Tetyana Kurychka, která mě doslova uchvátila vřelým přijetím a motivací k léčbě. Již při prvním posouzení mého zdravotního stavu mi dala naději na uzdravení a právě toto byl velmi silný impulz k návratu zpět do života. Ze stanovených rehabilitačních cílů se záhy dostavovaly i předpovězené výsledky. Paní “Táňa” si získala moji naprostou důvěru.

Věřím, že k mému názoru by se přiklonilo mnoho dalších pacientů. V prvních chvílích, kdy jsem byla opravdu bezmocná, se mi také věnovala např. sestřička Vendulka s neskutečnou obětavostí, sanitářka Mirka nebo sanitář Miroslav Duchoň, který se staral hlavně o fyzickou oporu při nedostatečnosti mých nohou. Nemohu také nepochválit obětavost a vstřícnost staniční sestry Karolíny Hartlové. Děkuji jí za pozitivní a lidský přístup k pacientům. Rovněž i kaplanka Pavla Kokaislová vnášela klid a pohodu svým přístupem, ale i různými akcemi pro pacienty, které přinášely vítané oživení. Nechtěla bych zapomenout ani na personál v kuchyni, který nám připravoval a s úsměvem servíroval chutná jídla.

U personálu obecně nebyla nouze o dobré slovo, úsměv, ani o žert. A proto se jistě hodí, v současné covidové době, říci nahlas všem Vašim zdravotníkůma i dalšímu personálu upřímné DĚKUJI A CHVÁLÍM.

Na závěr musím zmínit, že máte nádhernou budovu i park. To jsem vnímala již při příjezdu, a pohled na krásnou architekturu zahřál.

Děkuji za možnost rehabilitace ve Vašem sanatoriu. Jste opravdu JINÁ NEMOCNICE – ještě jednou díky

Věra Junová

Strávila jsem na oddělení pneumologie celý měsíc, a tak bych se ráda podělila o své zážitky. Už můj první dojem z nemocnice byl úžasný, krásné prostředí, fascinující budova a naprosto dokonalý a profesionální personál. Kdykoliv bylo třeba, byli mi na blízku. Pomohli, povzbudili, zajímali se, prostě jsem se tady cítila jako doma. Přístup k práci a ochota všech zaměstnanců byli na vysoce profesionální úrovni s obrovskou mírou lidskosti. Pomohli mi získat tolik potřebnou energii, kterou jsem po prodělaném covidu potřebovala, abych se zase mohla vrátit zpět do běžného života.

Ráda bych proto touto cestou poděkovala všem zaměstnancům plicního oddělení a vyjádřila obrovskou úctu za jejich trpělivost a obětavou péči o covidové pacienty. Je to skutečně náročná práce, která nelze dělat bez srdce na správném místě. A nechci ani zapomenout na pracovníky kuchyně. Říká se, že jídlo je lék a tady to pIatí dvojnásob. Plným právem se může nemocnice pochlubit, že má nejlepší kuchyni ve zdravotnictví.

Líba Stoklásková

Jsem opakovaně vaší klientkou v pavilonu C. Pokud byla situace bez koronaviru, stravovala jsem se v jídelně v hlavní budově a své díky jsem v kuchyni předala osobně. V současné situaci tato možnost není, přesto bych ráda poděkovala celému kolektivu v kuchyni za výborné jídlo a za péči o strávníka – vegetariána :-)). Doufám, že mé díky dojdou svého cíle. Zdravím a těším se na příští pobyt!

Jaroslava Juríčková

V období od 17.8.2020 do 7.9.2020 jsem byla hospitalizována na RHB1 po TEP kyčelního kloubu. Mám velký obdiv ke všem fyzioterapeutům, zdravotníkům i zaměstnancům rehabilitačního oddělení, všichni tu pracují s velkým nasazením, trpělivostí, obětavostí a navíc s úsměvem na tváři (i v nelehkých situacích se snaží klientům vyjít vstříc i nad rámec svých povinností). Zvlášť velký dík MUDr. Romaně Matějkové, která vždy vše skvěle vysvětlí a je velice obětavá. Ale velká pochvala patří i fyzioterapeutce Radce Bartošové, jejíž profesionální přístup je obdivuhodný, je vidět, že je to člověk na svém místě a práce ji baví. Jejich služby byly k nezaplacení. Pokud bych příště potřebovala rehabilitaci, rozhodně bych chtěla, aby to bylo u Vás a všem Vás budu doporučovat. Ještě jednou děkuji.

Věra Bařinová

Čelákovice

Manželka zde rehabilituje min. 1x ročně. Ještě nikdy se nestalo, že by nebyla spokojená. Jsme rádi, že Nemocnice Na Pleši existuje. Děkujeme celému personálu a přejeme mnoho úspěchů do budoucna.

Roman Vápeník

Mořina

Chtěla bych poděkovat celému týmu radioterapie za jeho profesionální a lidský přístup. Kdybych mohla tak dám 10 hvězdiček.

Pavlína

Březnice

Dovolte, abych Vám poděkoval za Vaši péči, kterou věnujete mé partnerce Věře Dudové na rehabilitačním oddělení. V minulosti již byla u Vás na léčebném pobytu a byla vždy spokojená.

Petr Slíva

Nymburk

Dne 4. 12. 2019 jsem nastoupil do Nemocnice Na Pleši na rehabilitaci vážných zranění pravé ruky a pravé nohy. Byl jsem ležící pacient, a proto chci poděkovat zejména panu MUDr. Koštúrovi, který svým specifickým přístupem a odbornými znalostmi výrazně přispěl k mojí úspěšné rehabilitaci. V krátké době došlo k takovému zlepšení, že jsem odešel s berlemi a použitelnou rukou. Také k tomu přispěly fyzioterapeutky Bc. Andrea Žušková, Jindřiška Dominová a Iva Ministrová svým profesionálním přístupem a prací. Pochvala patří i všem zdravotním sestrám a personálu, který vytváří příjemné prostředí a pohodu. Dále chci poděkovat sanitáři panu Duchoňovi za doprovod a dopravu na všechna potřebná vyšetření, je na něj opravdu spolehnutí. Vracím se domů v dobré zdravotní kondici, a pokud budu další služby potřebovat, rád se vrátím.

Ladislav Duchoň

Nymburk

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému plicnímu oddělení za příkladnou péči po celou dobu mého pobytu. Od prvního dne jsem byla naprosto spokojená s léčbou, kuchyní, prostředím a hlavně personálem. Po několika dnech jsem cítila zlepšení jak po zdravotní tak po psychické stránce. Velice oceňuji spolupráci plicního a rehabilitačního oddělení, díky které se cítím lépe po pohybové stránce. Ještě jednou velké díky paní primářce, lékařkám, zdravotním sestřičkám, sociální sestřičce, sanitářkám, rehabilitačnímu personálu a všem ostatním, kteří se na péči o mě podíleli.

Ivana Hozová

Nymburk

Chci velmi poděkovat všem zaměstnancům na plicním oddělení. Dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem k pacientům. Stálým úsměvem na tváři s velkou ochotou a vůbec vším. Děkuji za Vaši péči kterou jste věnovali mojí mamince po dobu 8 týdnů.

Kateřina Vilímová

Kladno

Úžasné místo na relaxaci, rehabilitaci a celkově získání sil. Krom toho, ze už jen místní vzduch léčí, je zde skvělý zdravotnický personál, ochotný každému kdykoli pomoci, poradit, zkrátka třítýdenní pobyt Na Pleši bych nevyměnila za žádné lázně! Moc mi zdejší pobyt pomohl s pohybovými problémy. Díky všem, ráda vzpomínám!

Jitka Minaříková

Praha – Radotín

Chtěla bych jménem své maminky poděkovat za ochotu a lidský přístup jak k pacientům tak i k rodinným příslušníkům MUDr. Josefovi Valchářovi. Je to skvělý člověk a lékař. Moc velký dík!

Irena Křivská

Rosovice

Dobrý den, toho času leží u Vás moje matka s tetou. Touto cestou bych chtěl poděkovat celému personálu rehabilitačního oddělení pod vedením prim. MUDr. Olgy Trávníčkové za jejich přístup. Moc a moc děkuji a věřím, že jsou majitelé velmi pyšní na to, co pro ně dělá prim. Trávníčková s celým personálem.

Petr Urban

Mníšek pod Brdy

Chci poděkovat všem, kteří se na mé léčbě podíleli. Díky profesionalitě zdejšího personálu pod vedením paní primářky Jirsové mám důvod k úsměvu. Nazdar a děkuji!

Marcela Vančurová

Kladno