fbpx

Věnujte pozornost aktuálnímu omezení dopravy

Zobrazit více

Získali jsme ocenění Nejlepší nemocnice v kraji

3. prosince 2020 | Novinky

Získali jsme první místa v hodnocení nemocnic! Ve středočeském kraji jsme se umístili na prvních místech v hodnocení ambulantních pacientů a zaměstnanců. Také v hodnocení hospitalizovaných pacientů jsme získali skvělé druhé místo.

Nejlepší nemocnice v kraji z pohledu pacientů i zaměstnanců

„Je to vynikající zpráva, která odráží zejména přístup a pracovní nasazení našich zaměstnanců. Navíc v roce, který před nás postavil takové výzvy,“ říká Ing. Martin Kott, ředitel nemocnice. Díky patří tedy hlavně našemu personálu. Jsme nadšení, že i mezi zaměstnanci jsme se v rámci kraje a silné konkurence umístili na nejlepším místě.

Cílem projektu Nejlepší Nemocnice ČR je sestavit žebříček nemocnic podle míry bezpečnosti a spokojenosti pacientů a zaměstnanců. V dotazníkovém šetření se zjišťují odpovědi na otázky typu: Byl Vám srozumitelně vysvětlen navržený postup léčby? Bylo s Vámi jednáno s úctou a respektem?

Průzkum Nemocnice ČR 2020

Nezávislé průzkumy Nemocnice ČR realizuje nezisková organizace HealthCare Institute, jejímž cílem je napomáhat zvyšování kvality poskytované péče o pacienty v nemocnicích. Dotazníkový průzkum Nemocnice ČR 2020 mezi zaměstnanci a ambulantními a hospitalizovanými pacienty probíhal od února do srpna 2020. Celkem bylo hodnoceno 154 zdravotnických zařízení z celé České republiky.