Reference pacientů

Manželka zde rehabilituje min. 1x ročně. Ještě nikdy se nestalo, že by nebyla spokojená. Jsme rádi, že Nemocnice Na Pleši existuje. Děkujeme celému personálu a přejeme mnoho úspěchů do budoucna.

Roman Vápeník

Mořina

Chtěla bych poděkovat celému týmu radioterapie za jeho profesionální a lidský přístup. Kdybych mohla tak dám 10 hvězdiček.

Pavlína

Březnice

Dovolte, abych Vám poděkoval za Vaši péči, kterou věnujete mé partnerce Věře Dudové na rehabilitačním oddělení. V minulosti již byla u Vás na léčebném pobytu a byla vždy spokojená.

Petr Slíva

Nymburk

Dne 4. 12. 2019 jsem nastoupil do Nemocnice Na Pleši na rehabilitaci vážných zranění pravé ruky a pravé nohy. Byl jsem ležící pacient, a proto chci poděkovat zejména panu MUDr. Koštúrovi, který svým specifickým přístupem a odbornými znalostmi výrazně přispěl k mojí úspěšné rehabilitaci. V krátké době došlo k takovému zlepšení, že jsem odešel s berlemi a použitelnou rukou. Také k tomu přispěly fyzioterapeutky Bc. Andrea Žušková, Jindřiška Dominová a Iva Ministrová svým profesionálním přístupem a prací. Pochvala patří i všem zdravotním sestrám a personálu, který vytváří příjemné prostředí a pohodu. Dále chci poděkovat sanitáři panu Duchoňovi za doprovod a dopravu na všechna potřebná vyšetření, je na něj opravdu spolehnutí. Vracím se domů v dobré zdravotní kondici, a pokud budu další služby potřebovat, rád se vrátím.

Ladislav Duchoň

Nymburk

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému plicnímu oddělení za příkladnou péči po celou dobu mého pobytu. Od prvního dne jsem byla naprosto spokojená s léčbou, kuchyní, prostředím a hlavně personálem. Po několika dnech jsem cítila zlepšení jak po zdravotní tak po psychické stránce. Velice oceňuji spolupráci plicního a rehabilitačního oddělení, díky které se cítím lépe po pohybové stránce. Ještě jednou velké díky paní primářce, lékařkám, zdravotním sestřičkám, sociální sestřičce, sanitářkám, rehabilitačnímu personálu a všem ostatním, kteří se na péči o mě podíleli.

Ivana Hozová

Nymburk

Chci velmi poděkovat všem zaměstnancům na plicním oddělení. Dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem k pacientům. Stálým úsměvem na tváři s velkou ochotou a vůbec vším. Děkuji za Vaši péči kterou jste věnovali mojí mamince po dobu 8 týdnů.

Kateřina Vilímová

Kladno

Úžasné místo na relaxaci, rehabilitaci a celkově získání sil. Krom toho, ze už jen místní vzduch léčí, je zde skvělý zdravotnický personál, ochotný každému kdykoli pomoci, poradit, zkrátka třítýdenní pobyt Na Pleši bych nevyměnila za žádné lázně! Moc mi zdejší pobyt pomohl s pohybovými problémy. Díky všem, ráda vzpomínám!

Jitka Minaříková

Praha – Radotín

Chtěla bych jménem své maminky poděkovat za ochotu a lidský přístup jak k pacientům tak i k rodinným příslušníkům MUDr. Josefovi Valchářovi. Je to skvělý člověk a lékař. Moc velký dík!

Irena Křivská

Rosovice

Dobrý den, toho času leží u Vás moje matka s tetou. Touto cestou bych chtěl poděkovat celému personálu rehabilitačního oddělení pod vedením prim. MUDr. Olgy Trávníčkové za jejich přístup. Moc a moc děkuji a věřím, že jsou majitelé velmi pyšní na to, co pro ně dělá prim. Trávníčková s celým personálem.

Petr Urban

Mníšek pod Brdy

Chci poděkovat všem, kteří se na mé léčbě podíleli. Díky profesionalitě zdejšího personálu pod vedením paní primářky Jirsové mám důvod k úsměvu. Nazdar a děkuji!

Marcela Vančurová

Kladno