fbpx

Věnujte pozornost aktuálnímu omezení dopravy

Zobrazit více

Nové relaxační masáže můžete i darovat

17. prosince 2020 | Novinky

Masáž je nejstarším druhem fyzioterapie, která pomocí tlaku na svaly a další měkké tkáně dokáže léčit či zmírnit důsledky zranění, bolest, svalové napětí, ale také například zlepšit funkci krevního oběhu, zmírnit stres a pozitivně ovlivnit celkové psychické rozpoložení.

Nově nabízíme relaxační masáže, které vám pomohou ulevit od každodenního napětí i dlouhodobých blokád svalů. Nejen tyto, ale i další masáže z naší nabídky můžete darovat i jako voucher třeba k Vánocům.

Breussova masáž páteře

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Masíruje se přímo páteř, její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který je známý pro své čistící, antiseptické, protizánětlivé a zklidňující účinky a který zároveň podporuje i hojení ran a tlumí bolest.

Relaxační celotělová masáž

Relaxační celotělová masáž snižuje svalový tonus, neboli napětí, což napomáhá volnému proudění energie a krve zvláště v místech, kde byly blokády na fyzické úrovni, tj. ve svalu.

Masáž horkými lávovými kameny

Tento druh masáže je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje.