fbpx

Věnujte pozornost aktuálnímu omezení dopravy

Zobrazit více

Žádáme pacienty o přeobjednání v souvislosti s opatřením proti šíření epidemie COVID-19

10. března 2020 | Upozornění

Z důvodů preventivních opatření proti šíření epideme koronavirem SARS-CoV-2, způsobujícím onemocnění COVID-19 a na základě pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR a Krajské hygienické stanice žádáme ty z vás, kteří jste objednáni k plánovanému ambulantnímu vyšetření do Nemocnice Na Pleši, abyste se telefonicky přeobjednali na jiný termín.

Učiňte tak, prosím, zejména v těchto případech:

  • pociťujete zdravotní obtíže ve smyslu počínajícího akutního respiračního onemocnění či virózy (horečka, dýchací obtíže, kašel, bolesti kloubů a svalů atd.)
  • vrátili jste se ze zahraniční cesty z rizikových regionů
  • setkali jste se s osobou, u které se později prokázala nákaza koronavirem

Zhodnoťte prosím nutnost návštěvy lékařů v naší nemocnici a nejezděte k nám zbytečně nebo v případech, které snesou odklad.

Pokud vám dochází léky, které chronicky užíváte, kontaktujte telefonicky odbornou ambulanci, kam docházíte k dispenzarizaci a domluvte se s lékařem na možnosti zaslání elektronického receptu.

Pokud máte výše uvedené akutní zdravotní obtíže, kontaktujte telefonicky svého praktického lékaře a domluvte se s ním na dalším postupu.

V případě nutnosti můžete také telefonicky kontaktovat Krajskou hygienickou stanici – vedoucí protiepidemiologického oddělení pro okres Příbram, MUDr. Renatu Karpíškovou, na tel.: +420 318 622 824 nebo +420 736 521 404 nebo na e-mailu renata.karpiskova@khsstc.cz.

Děkujeme za pochopení!